Mezi základní vlastnosti nebankovních společností řadíme zřejmě fakt, že nepracují společně s bankami. Mají benevolentnější podmínky, protože se nejedná o bankovní instituce, které operují na specifickém základě. Aby vydělaly banky, musí mít všechno zpoplatněné. Nebankovní úvěry proto nabízí velice lukrativní alternativu, jak si vypůjčit peníze na cokoliv, co zrovna potřebujete zaplatit.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek 

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli 

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.

Rychlá nebankovní půjčka bez registru a poplatků

Předčasné splacení

Naši půjčku můžete kdykoli předčasně splatit a to zdarma bez žádných sankcí Za předčasné splacení si neúčtujeme žádné poplatky.

Možnost odkladu splátek

Pokud se dostanete do jakýchkoliv problémů můžete si splátky zdarma odložit až na 4 měsíce.

Možnost zrušení půjčky

Pokud nebudete spokojeni s naší půjčkou nebo naleznete lepší nabídku, můžete ji zdarma vrátit bez udání důvodu do 30 dnů

Nebankovní úvěry

Základní znalosti nebankovních úvěrů

Peníze se dají využít jakýmkoliv způsobem, protože veškeré půjčky jsou neúčelové, tedy nemají žádný konkrétní záměr nebo účel, pro který byly sjednány. V podstatě, abychom si to vysvětlili, peníze z těchto půjček a úvěrů můžete použít, na co zrovna potřebujete. Proto jsou nebankovní půjčky vhodnou volbou pro každého občana.

Nebankovní společnosti také neprojíždí registry dlužníků, což je pro některé další velké plus. Registry totiž často zapříčiní, že vás banka odmítne a nepůjčí vám žádné peníze, protože jim nejste dostatečně dobří. Jakmile se objeví záznam v registru, jak jsou schopni se s vámi vůbec nebavit. A co potom, když jste ve velké finanční tísni?

Produkty, které se rozhodně vyplatí, a máte je sjednané během pár minut

Nebude nás zajímat ani výše vašeho příjmu ani jej nebudete muset složitě dokazovat a chodit tak neustále do banky s nějakými potvrzeními a dalšími potřebnými doklady a smlouvami a tak podobně. Nebankovní společnosti často operují jenom na internetu a poskytují peníze komukoliv, kdo si o ně požádá. Od 1000Kč až po 100000Kč. Mají podobně nízké úrokové sazby jako v bance. Žádné stohy papíru a dlouhé stání ve frontě. To vás v žádném případě nečeká. Sednete si hezky k internetu, vypíšete online formulář, zašlete jej a počkáte pár minut na schválení. Pak už je to jenom na nás. Okamžitě vyřizujeme veškeré žádosti, takže peníze můžete mít ještě ten samý den.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ

Reprezentativní příklad: Výše půjčky: 30.000 Kč, Splatnost: 40 měsíců, Výše splátky: 1.050 Kč, Počet splátek: 40, Úrok: 21,05%, RPSN: 29%, Celkem zaplatíte: 42.000 Kč