Provozovatelem portálu je společnost Strýček Příhoda s.r.o.
Naše společnost Strýček Příhoda s.r.o., se sídlem v Kadani, je mladá, ekonomicky silná a dynamicky se rozvíjející společnost.
V České republice se společnost Strýček Příhoda s.r.o. významně zaměřuje na zprostředkování úvěrů, marketing a lead generation. Mezi její úspěšné internetové projekty patří portál klientského centra úvěrů Burza-půjček.cz.
Cílem projektu Klientského centra úvěrů je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potencionálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.


Po několikaměsíčním čekání jsme se dočkali a máme ochrannou známku . Jedná se o právní nástroj ochrany značky, pomocí které firmy identifikují samy sebe, své výrobky a služby a tím se pro zákazníky odlišují od ostatních firem, které na trh přinášejí stejné nebo podobné výrobky a služby. Zákon ji definuje jako: jakékoliv označení schopné grafického znázornění, zejména slova, včetně osobních jmen, barvy, kresby, písmena, číslice, tvar výrobku nebo jeho obal. V praxi to znamená vybrat takové grafické znázornění, které je na první pohled rozeznatelné od konkurence. A tím se stalo naše logo! 

Často se ptáte ...

Jaké doklady musím mít pro získání půjčky?

•Budeme od vás potřebovat kopii občanky, od zaměstnanců potřebujeme poslední dvě výplatní pásky, od OSVČ daňové přiznání za poslední uzavřené období, od důchodců důchodový výměr a od maminek na mateřské doklad o peněžité pomoci v mateřství nebo o rodičovské dovolené.

Můžu si prodloužit splatnost půjčky?

•Ano, je to jednoduché. Strýček Příhoda vám umožní splatnost půjčky snadno odložit o 1,2 nebo 3 měsíce.

Můžu půjčku splatit předčasně?

•Ano, můžete a se slevou. Nepřekvapíme vás žádnou přirážkou za předčasně splacenou půjčku.

Potřebuji zástavu, nebo ručitele?

•U nás nepotřebujete ani zástavu, ani ručitele do 200.000 Kč.

Mohu získat úvěr, když mi ho jinde zamítli?

•Ano, každá společnost má jiná kritéria pro získání úvěru, proto je možné, že u nás získáte úvěr i přesto, že vám jinde schválen nebyl.

Jaké podmínky musím splnit?

•Musíte mít pravidelný měsíční příjem, věk alespoň 18 let, vlastní bankovní účet a mobilní telefon.

Na co si mohu půjčit?

•Půjčka od nás je bezúčelová, půjčit si můžete na cokoliv.

Prověřujete bonitu zákazníků?

•Ano, máme nastavený vlastní ověřovací proces, kde posuzujeme i bonitu klienta.

Kdy zjistím, zda mi byla půjčka schválena?

•Jakmile vyplníte žádost o půjčku a odešlete veškeré požadované dokumenty, obdržíte od nás vyrozumění do několika minut. 

Od roku 2016 společnost Strýček Příhoda s.r.o. podporuje nadaci 

DOBRÝ ANDĚL