Půjčka po skončení insolvence

Ukončili jste řádně insolvenci? Potřebujete peníze? Pokud máte prokazatelný příjem, kontaktujte nás. Rychlé vyřízení. Platí pro celou ČR. Vhodné pro zaměstnance, důchodce, OSVČ. 

Prošli jste si osobním bankrotem a nyní i úspěšně ukončili insolvenční řízení, ale nevíte jak dál? Situace ani po skončení insolvence nemusí být vůbec jednoduchá, rozpočet bývá napjatý a jakýkoli neplánovaný výdaj naruší oddlužení. Půjčka se v takové situaci může zdát jako vhodné řešení. Je ale třeba si dát pozor, od koho si budete půjčovat a poučit se z chyb v minulosti. 

Bankovní půjčky po skončení insolvence

V insolvenčním rejstříku je možné vyhledávat dlužníky, řízení a další informace online. Vyhledává se zde podle IČO, spisové značky, jména či příjmení nebo i podle obchodního jména subjektu. Informace do insolvenčního rejstříku zapisuje soud a dlužník je zde veden 5 let od nabytí právní moci rozhodnutí, jímž bylo skončeno insolvenční řízení. To znamená, že až za 5 let můžete zkusit požádat o úvěr v bance.

Nebankovní půjčky po skončení insolvence

Pokud jste si jisti, že půjčku skutečně potřebujete a rozhodli jste se využít nabídky některé z nebankovních společností, máte na výběr z mnoha možností. U nebankovních společností navíc máte velkou šanci, že vám půjčku schválí, protože žádosti posuzují individuálně za specifických podmínek a mnohdy ani nenahlíží do registru dlužníků. Produkty nebankovních společností mají však často vyšší úroky. Poměrně vhodnou variantou v tomto období pro vás může být právě naše půjčka.