Představujeme první kryptoměnu na světě, kterou můžete těžit pomocí chytrého telefonu (heslo F2811)

Kryptoměna Pi poroste stejně jako Bitcoin

Největší událost posledních několika let ve světě kryptoměn je Pi. Všechny oči investorů do kryptoměn jsou upřeny na tuto aplikaci do chytrých mobilních telefonů, díky které můžete tuto novou kryptoměnu těžit.

Získejte přístup do Pi zdarma

Přístup do Pi je možný pouze na pozvání. A proto jsem vytvořil tyto webové stránky - abych vám umožnil začít těžit. Stačí mít jen chytrý telefon s Androidem nebo iOS. Aplikace je zdarma. Abyste ji mohl aktivovat, musíte mít pozvánku od existujícího těžaře. A tu vám rád poskytnu.

Nic vás to nebude stát. Opravdu. Máte možnost již dnes vstoupit do exkluzivního světa těžařů nové kryptoměny, která je předurčena k tomu raketově růst jako kdysi Bitcoin. Stačí si o tom něco přečíst.

Začněte těžit Pi dokud je možné získat přístup

Již teď Pi těží přes 13 milionů lidí! Za pouhé dva roky existence tohoto projektu. Zvažuje se, že se pozvánky zruší a noví zájemci tak nebudou mít možnost se zapojit do těžby.

Neváhejte a využijte této investiční příležitosti již dnes. Stáhněte si aplikaci, vyplňte můj kód a začněte těžit. To vše zcela zdarma.

Autoři Pi z prestižní univerzity ve Stanfordu mají v plánu začít Pi veřejně obchodovat. Ačkoliv se o tom v zákulisí jen spekuluje, je to logicky jejich cíl. Investice do Pi teď když je stále v beta verzi je tak velmi zajímavá příležitost.

Pamatujete Bitcoin? Víte proč jeho cena raketově vyrostla?

Nebudu vám lhát. Nikdo neví, kam až hodnota Pi poroste. Zajisté si však pamatujete příběh Bitcoinu. Ten vyrostl na hodnotu 40 tisíc dolarů za 1 BTC. Ze spousty mladých lidí udělal milionáře. Proč? Protože Číňané začali ve velkém přes bitcoin posílat peníze do zahraničí zcela mimo dosah oficiálních úřadů. Bitcoin nás naučill, že si mezi sebou můžeme posílat peníze bez prostředníků. Vyloučili jsme banky, které si účtují nehorázné poplatky za nic.

Čeká Pi stejný osud? Vše tomu nasvědčuje

Teď se revoluce opakuje. A tentokrát se jmenuje Pi. Stačí mít jen pouhý chytrý telefon, který je dnes k dostání doslova za pár korun. A můžete začít těžit. Nepotřebujete drahé servery, které jsou zapotřebí k těžbě Bitcoinu. A může to dělat každý - vy, vaši rodiče, vaše babička. Stačí jen kliknout a těžíte kryptoměnu.

Získejte přístup a začněte těžit Pi již dnes

  1. Stáhněte si aplikaci do svého chytrého telefonu - ke stažení do Androidu zde | ke stažení do iPhone zde
  2. Pusťte aplikaci na svém telefonu
  3. Zadejte kód F2811
  4. Hotovo!

Zbohatněte na kryptoměnách již dnes