Chcete vydělávat na energiích? 

Pokud by se ti hodily peníze navíc, mrkni na tohle video.

NADPIS TEXTU

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut.

Garantujeme nižší cenu energií oproti dominantnímu dodavateli působícímu v daném regionu.

Nezávazná cenová kalkulace

Připojte se k 6000 spokojených klientů, šetřete na energiích a vyhrávejte štědré odměny! Stačí jen, když zadáte Vaše jméno, příjmení a telefonní číslo + nahraj doklady. Do 24 hodin se Vám ozveme a všechno rádi vysvětlíme.

VYHRAJTE V SOUTĚŽI

Se společností Česká Regionální Energetika a.s. jako s jediným dodavatelem energií v České republice nešetříte pouze peníze, navíc můžete vyhrát i hodnotné ceny.

PROČ BÝT S NÁMI

  • Nabízíme zázemí ryze české společnosti a kvalitní zákaznický servis s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. 
  • Garantujeme nižší cenu energií oproti dominantnímu dodavateli působícímu v daném regionu.
  • Veškerou administrativu, spojenou s převodem odběrných míst, vyřídíme za Vás. 
  • Vše je samozřejmě zdarma, neplaťte více, než je potřeba.

VÝHODNÝ PLYN A ENERGIE PRO KAŽDOU RODINU

Když v roce 2006 začala v České republice probíhat liberalizace trhu s energiemi, dostali všichni odběratelé možnost zvolit si sami svého dodavatele elektrické energie a zemního plynu. Mnoho zákazníků již tuto možnost využilo a šetří své náklady na obou komoditách.

Česká Regionální Energetika je česká společnost, zabývající se obchodem s elektrickou energií a zemním plynem.

Na rozdíl od ostatních společností si zakládá na kvalitě nabízených služeb a na spokojenosti našich zákazníků. Proto nenabízíme jen možnost úspory na elektřině a plynu, ale také kvalitní zákaznický servis a individuální přístup.Navíc Vám garantujeme nižší cenu energií oproti dominantnímu dodavateli působícímu ve Vašem regionu.