• Tipněte si, kolik bude poskytnuto půjček v době trvání soutěže. Vyhrává 8 soutěžících kteří se nejvíc přiblíží k skutečnosti (nejpřesněji tipnou)
 
  • Co je ve hře? 

1. místo (nejpřesnější tip): 1 x voucher od společnosti INVIA v hodnotě 20.000,- Kč

2. místo (druhý nejpřesnější tip): 1 x voucher od společnosti INVIA v hodnotě 15.000,- Kč

3. místo (třetí nejpřesnější tip): 1 x voucher od společnosti INVIA v hodnotě 10.000,- Kč

4. – 8. místo (čtvrtí až osmí nepřesnější tip): 5 x dárkový poukaz od společnosti DECATHLON v hodnotě 5.000,- Kč

 

Nápověda: 4.500 -5.500 smluv

Soutěž organizuje a týká se půjček od společnosti Fair Credit Czech s.r.o.

Procestujte léto pravidla souteže.pdf (1006552)

 

 

Proč si vybrat naše služby?

Férovost

Všem našim zákazníkům nabízíme férové podmínky a dodržujeme veškeré právní normy a postupy. Nejen k zákazníkům, ale také k zaměstnancům a obchodním zástupcům uplatňujeme spravedlivý přístup.

Rychlost

Všem našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc a rovněž chápeme zákazníkovy potřeby. Všechny naše spotřebitelské úvěry poskytujeme v co nejkratší době a to tak, aby poskytnuté finanční prostředky pomohly v pravou chvíli.

Transparentnost

Nic nezakrýváme, máme jasně otevřený a definovaný systém pro všechny naše zaměstnance, obchodní partnery a hlavně zákazníky. Našemu zákazníkovi nic nezatajujeme a všichni mají právo si veškeré podmínky a smlouvy prostudovat s předstihem.

Zodpovědnost při poskytování úvěrů

Všichni naši zaměstnanci i obchodní zástupci naplňují společenskou odpovědnost, pod kterou se rozumí zodpovědný přístup k úvěrování, zodpovědnost vůči klientům a obchodním partnerům, odpovědnost při řízení lidských zdrojů, aktivní zapojení do společensky prospěšných aktivit.